The premier destination for premium products

Firmast

PREEMIA toode pakub närimisrõõmu teie lemmikule. Tooted on tervislikud ja kasulikud Teie lemmikule sisaldades rikkalikult proteiini, vajalikke vitamiine, mineraal- ja toitained. Tooted on naturaalsed, sest töötlemisel ei kasutata konservante ega teisi keemilisi aineid. Neid on mugav kasutada, kuna ei nõua spetsiaalseid säilitamistingimusi, on pika säilivusajaga ja maitsevad hästi Teie lemmikule. Preemia toote närimine puhastab hambaid, aitab eemaldada hambakattu ning hoida hambad ja igemed tervetena. Preemia tooted on saadaval kõikides parimates kaubanduskettides, poodides lemmikloomapoodides, lemmikloomakliinikutes, jne. Samuti pakume soodsat ja mugavat võimalust osta tooteid Preemia kodulehel asuvast E-poest.

Tegevusala

Meie põhitegevusalaks on lemmikloomade hõrgutiste tootmine. Turustame olulise osa toodangust läbi lemmikloomatoodete turustamisele spetsialiseerunud hulgimüügi koostööpartnerite. Meie poolt toodetavateks toodeteks on kuivatatud seakõrvad, kuivatatud kops, kuivatatud magu, kuivatatud maks, kuivatatud kanakael, kuivatatud kanapugu, närimisliha, närimistoru ja kuivatatud kala. Tootearenduse tulemusel lisandub olemasolevatele toodetele pidevalt uusi ja huvitavaid tooteid.

Tootmisel kasutame Soome Vabariigis välja töötatud tehnoloogiat, mis loob kindla aluse kvaliteetse lõpptoodangu saamiseks. Toormena kasutatakse Eesti litsentseeritud lihatööstustest ja tapamajadest pärit kvaliteetset toorainet. Kogemustega ja kohusetundliku personali käe all valmib kvaliteetne toodang. Tootmisel ei kasutata kemikaale ega konservante, mille tulemusel on tooted naturaalsed ja keemiavabad.

Head isu teie lemmikule/Kauba toob kohale OSC transpordifirma soovitud aadressile Eestis.

Liitu meie e-posti nimekirjaga ja saa osa parimatest pakkumistest.